Україна
    |         |         |         |     Представникам
15 років Avon в Україні - головна тема Національної Конференції Координаторів у Києві

    29 серпня в Києві відбулася найочікуваніша подія року –
Національна Конференція Координаторів Avon Cosmetics Ukraine. Найзірковіші та найуспішніші Координатори зібралися разом,
щоб святкувати успіх, вшановувати найкращих та насолоджуватися чарівною атмосферою свята.    Тема цього ювілейного року: "15 років Avon в Україні з любов'ю до жінок!". І з нагоди дня народження Avon, на цій Конференції було особливо багато гостей. Avon зібрав тих людей, які починали будувати майбутній успіх компанії 15 років тому, тих, чиї досягнення заслуговують на особливе визнання і тих, завдяки кому компанія Avon зараз відома кожній жінці в Україні.

    Учасників очікували сюрпризи та заслужені винагороди. На Конференції були названі імена 17 найкращих Координаторів України, які перемогли на Діамантовому рівні у Зоряному Клубі Можливостей і вирушать у незабутню подорож в Дубай.Avon любить радувати новим. І у цьому році на Конференцію вперше були запрошені ТОП-30 переможців Президентського Клубу, серед яких була визначена перша володарка автомобілю у Президентському Клубі. Нею стала Антоніна Шишло з міста Мукачево. Такого автомобілю від Avon ще не отримував ніхто – адже він забрендований спеціально для переможця Президентського Клубу, і він такий – єдиний!    Шлях до перемоги – це завжди рух! Рух вперед, іноді на надзвичайно високій швидкості, з подоланням мільйона перешкод на шляху. Головне у русі – це мета, до якої прямуєш. А якщо ця мета автомобіль, то для її досягнення пройти шлях можна і декілька разів поспіль. І на цій Конференції була присутня переможниця Зіркового Клубу Можливостей, яка неодноразово довела своє звання Діаманта, жінка, яка вміє йти до своєї мети і перемагати. Її ім’я – Валентина Минарська. Цей автомобіль – результат її високого професіоналізму та видатних досягнень! І хто б міг подумати, що всю Конференцію автомобіль чекав зустрічі з Валентиною прямо під сценою? Тепер вони нарешті зустрілися!    Національна Конференція Координаторів – це шанс дізнатися про найгарячіші новини. І у цьому ювілейному році новини також є особливими, адже кожний каталог 4-го кварталу присвячений ювілею і, звичайно ж, жінці!

    Сенсацією став новий аромат City Rush із каталогу 15,
який представляє чарівна Міла Йовович!
Новинка прийшлася до смаку нашим прекрасним гостям.

    Не обійшлося і без знаменитих гостей!
Національну Конференцію Координаторів відвідала відома співачка Віра Брежнєва, щоб розповісти про нову преміальну серію косметики LUXE, що з’явиться вже у каталозі 16!
Кольори, текстура та елегантна золота упаковка цієї косметики без сумніву стануть справжніми хітами цієї осені!
    Ще один цікавий гість Конференції – найвідоміший український дизайнер Андре Тан. Він розповів про останні тренди цієї осені: найактуальнішими кольорами будуть всі відтінки блакитного, синього та фіолетового!
    І нова чарівна колекція прикрас з містичною назвою «Задзеркалля» повністю відповідає модним тенденціям. Каміння цієї колекції – блакитне. Дизайнер колекції, Маріса Палітіс, каже про неї так: «Моя мрія, щоб кожна жінка відчувала себе особливою, коли вона носить мої прикраси. «Задзеркалля» - це скарб, прихований під дзеркальною гладдю води».
    Компанія Avon не тільки допомагає жінці бути успішною та красивою, але й турбується про її здоров’я та благополуччя. Ось вже 11 років успішно діє програма «Разом проти раку грудей», а 4 роки тому успішно стартувала нова програма «Скажемо ні домашньому насильству»! І на сьогоднішній день вже є результати, про які треба говорити і якими можна пишатися: 85 000 жінок отримали відповіді завдяки роботі гарячої лінії «Разом проти раку грудей»; 124 лікарі країни закінчили школу сучасної мамографії і навчилися працювати із сучасним обладнанням для виявлення раку грудей; 18 одиниць сучасного діагностичного обладнання було закуплено для 10 регіонів країни (а кожен мамограф – це 1000 врятованих життів кожного року!); 30 000 жінок отримали підтримку, подзвонивши на національну гарячу лінію проти домашнього насильства.А окрім цього, у липні стартував новий освітній проект, завдяки якому кожна жінка може отримати відповіді на питання як побудувати гармонічну сім’ю, як подолати конфлікти та виховати хороших дітей. І усі ці результати стали можливими тільки завдяки підтримці та небайдужості сотень тисяч Представників та Координаторів по всій країні!

    Свято вдалося на славу! Кожний гість Конференції отримав у подарунок останні новинки: аромат City Rush, сиворотку-коректор зморшок Anew, новий каталог та кольє з чарівної колекції «Задзеркалля». І найголовніше – найвище визнання за той внесок, який він зробив в успіх Avon в Україні.

    Посмішки та аплодисменти, феєрверки та квіти – все це було незабутнім! І сьогодні ми ще раз хочемо сказати «Дякуємо!» за 15 років успіху, за 15 років святкування краси та за те, що це свято відбулося!